Kambodža

View listings

Realigro.lt yra pirmasis pasaulinis nekilnojamojo turto skelbimų paieškos mechanizmas, siūlantis Jums galimybę ieškoti Kambodža parduodamo būsto.

Nekilnojamasis turtas parduodamas Kambodžoje

Kambodža yra Pietryčių Azijos šalis, kurios kraštovaizdį sudaro žemos lygumos, Mekongo delta, kalnai ir Siamo įlankos pakrantės. Sostinėje Pnompenyje yra „Art Deco“ stiliaus centrinis turgus, putojantys Karališkieji rūmai ir Nacionalinis muziejus.

Šiaurėje ji ribojasi su Tailandu, rytuose - Vietnamas ir pietvakariuose - Tailando įlanka.

Turėti vilą, butą ar bet kokią nuosavybę apskritai yra reikalavimas, būdingas ne tik tiems, kurie ketina persikelti į šią nuolat besivystančią šalį, bet ir tiems, kurie ieško galimybių investuoti į nekilnojamąjį turtą ir nekilnojamojo turto pardavimui Kambodžoje; šis antrasis variantas neabejotinai yra realus, nes Kambodžos nekilnojamojo turto rinka vis dar yra parengiamojo etapo metu.

Laimei, naujas užsieniečiams prieinamas nekilnojamojo turto įstatymas neabejotinai padėjo plėtoti šį svarbų ekonomikos sektorių ir neabejotinai turėjo įtakos nekilnojamojo turto sandorių augimui.

Svarbu, kad prieš investuodami ir pirkdami parduodamą nekilnojamąjį turtą Kambodžoje, jūs žinotumėte apie investicijas į nekilnojamąjį turtą, jų poveikį mokesčiams, teisinius skirtumus, apibūdinančius Kambodžos butų ir vilų rinką, bei galimus sprendimus.

Kambodža greitai tampa stabilios ekonomikos šalimi, o perspektyvos kelia ypatingą susidomėjimą, jei manome, kad augimas padvigubina infliacijos greitį.

Turint omenyje nuolatinę ir nesustabdomą turizmo sektoriaus plėtrą, turinčią tiesioginį poveikį Kambodžos nekilnojamojo turto rinkai, be nesenų naftos, dujų ir mineralų atradimų, šalies ekonominė ateitis atrodo daugiau nei nuostabi.

Žinoma, apskritai infrastruktūros sistema vis dar išlieka silpna, o daugelis ekonomikos sektorių dar turi būti vystomi, kol jie gali būti laikomi patikimais, tačiau būtent atsižvelgiant į šiuos, atrodytų, neigiamus elementus, nekilnojamojo turto rinka siūlo nepaprastas galimybes turimiems investuotojams. , pasinaudodami galimybe dažnai susidurti su labai ribotu kapitalu.

Investuoti ir pirkti nekilnojamąjį turtą Kambodžoje gali būti nepaprastai įdomu ir naudinga; Didelė ekonominė grąža yra pasiekiama investuotojams, kurie sugeba suprasti, kaip akivaizdūs ir objektyvūs Kambodžos sistemos trūkumai kartu reiškia geriausias garantijas jų turto vertės padidėjimui.

Nekilnojamojo turto nuosavybės Kambodžoje yra daug daugiau nei bet kada anksčiau; visų pirma Kambodžoje esančios vilos, paprastai esančios kurortiniuose kurortuose, yra gero pelningumo ir tvirto į investuotą kapitalą perkainojimo šaltinis.

Žemėlapis, kainų tendencijos ir statistika

Susiję Nekilnojamasis turtas

Cod. 35519

Parduoda Viešbutis, Kambodža, Phnom Penh, Siem Reap, soksan road, siem reap

47,272.38EUR
Parduoda
Viešbutis

4000 m²
9 kambarių boutique viešbutis Siem Gruzijoje! Erdvus kambarys su balkonu ir akmens voniomis Gera vieta Sikso gatvėje baseinas stogo terasa visišk...
Cod. 31006

Parduoda Viešbutis, Kambodža, Phnom Penh, Siem Reap, Siem Reap

756,358.14EUR
Parduoda
Viešbutis

700 m²
19 kambarys Boutique viešbutis, skirtas parduoti, ir Siemreabas, Kambodža. Pelningas ir puikus "Investicinis turtas". Yra esamų nuomininkas su 2 metų,...
Tiltas @ Phnom Penh, Kambodža **************************************** Išsami informacija: ~ Freehold investicijų Prime Miestas ~ Ėjimo atstumas...
Cod. 27853

Parduoda Ūkis, Kambodža, Phnom Penh, Phnom Penh, Phnom Penh

Reserved negotiation
Parduoda
Ūkis

98541 m²
žemės ūkio busines pardavimui
Žemėlapis, kainų tendencijos ir statistika
2005-2022 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Nuostatos

    Geriau naudoti Realigro tinklapyje, kalba, valiuta, kvadratiniais metrais ar kv ft nustatyti jūsų pageidavimus

    Nustatykite dabar Daugiau neberodyti
BB